Ugrás a kommentre

Ki mit vár a hetedik epizódtól?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azt álmodtam, hogy beültünk egy filmre, hogy megnézzük előtte az EpVII trailerét, és borzalmas volt. :D Egy az egyben EpVI koppintás. Annyira felmérgelt bennünket, hogy magát a trailer után jövő filmet sem néztük meg.

 

Remélem nem teljesül be az álom. :)

Nekem is volt már nem is egy rémálmom a filmmel kapcsolatban. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...

Remélem, nem úgy lesz, mint a legtöbb mostanában megjelent filmmel, hogy mindenki nagyon várja, mindenhol beharangozzák, milyen jó lesz, oszt' egy nagy nulla lesz az egész... Bár szerintem egy SW filmnél erre kevés az esély. :) Mindenesetre én már várom nagyon, kíváncsi vagyok, miként folytatják majd Return of the Jedi-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Mindig is úgy éreztem, hogy igen, szükség van rá. Túl sok a megválaszolatlan kérdés. Ez az érzés egyre erősödik,ahogy különféle pletykák szivárognak ki. Azt várom, hogy ez a film (és maga a trilógia is) legyen tele titkokkal, amik fokozatosan táruljanak fel a 3 film alatt, a IX. rész pedig egy nagy beteljesülés legyen. Egy igazi giganagy finálé, egy méltó befejezés, ami semmi, de semmi kérdést ne hagyjon maga után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig is úgy éreztem, hogy igen, szükség van rá. Túl sok a megválaszolatlan kérdés. Ez az érzés egyre erősödik,ahogy különféle pletykák szivárognak ki. Azt várom, hogy ez a film (és maga a trilógia is) legyen tele titkokkal, amik fokozatosan táruljanak fel a 3 film alatt, a IX. rész pedig egy nagy beteljesülés legyen. Egy igazi giganagy finálé, egy méltó befejezés, ami semmi, de semmi kérdést ne hagyjon maga után.

12 részig meg se állnak, erre mérget vehetsz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én remélem, hogy a kilencedik rész után inkább kezdenek egy vadiúj Saga-t (mondjuk a több ezer évvel ezelőtti eseményekről). A régi szereplők egy negyedik trilógiára úgyis használhatatlanok lennének.

De mondjuk ahhoz hogy egyáltalán a kilencedik rész után szülessenek új filmek nagyon komoly sikerek kellenek. Most rendesen el leszünk árasztva SW filmekkel, hisz ugye jönnek a spin-off filmek is, de ha ezek nem termelnek óriási lóvékat, akkor hamar elülhet a készitői lelkesedés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én remélem, hogy a kilencedik rész után inkább kezdenek egy vadiúj Saga-t (mondjuk a több ezer évvel ezelőtti eseményekről). A régi szereplők egy negyedik trilógiára úgyis használhatatlanok lennének.

De mondjuk ahhoz hogy egyáltalán a kilencedik rész után szülessenek új filmek nagyon komoly sikerek kellenek. Most rendesen el leszünk árasztva SW filmekkel, hisz ugye jönnek a spin-off filmek is, de ha ezek nem termelnek óriási lóvékat, akkor hamar elülhet a készitői lelkesedés.

A prequel is szépen termelte a százmilliókat, pedig elég megosztó filmek voltak. Úgyhogy az óriási lóvék miatt nem aggódok, főleg ha 3D-ben jönnek majd a filmek mind, ami borítékolható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 részig meg se állnak, erre mérget vehetsz. :)

 

Remélem nem, Új Köztársaság a IX. rész végére minimum aztán utána kezdjenek bele másba. Elvileg az első trilogy egy nagy egész középső része, mert Lucas egyszer ilyet nyilatkozott, hogy amikor elővette a forgatókönyvet túl nagy volt egy filmnek 3 részbe szabta és a középsőből kezdett filmet csinálni aztán az is nagy lett 1 filmnek mint kiderült :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ti meddig lesztek spoileresek a történetet illetően? Nálam van egy pont amin túl már nem szeretném tudni a sztorit. A trailereket mindenképpen megnézem, de pl. a könyvet nem fogom elolvasni a film előtt. Már persze ha megjelenik előtte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti meddig lesztek spoileresek a történetet illetően? Nálam van egy pont amin túl már nem szeretném tudni a sztorit. A trailereket mindenképpen megnézem, de pl. a könyvet nem fogom elolvasni a film előtt. Már persze ha megjelenik előtte.

 

ezen agyalok két hete, hogy esetleg a 7. legyen teljes meglepetés, majd már a 8. és 9. lehet spoileres mert a szereplők nagy része ismert és a majdani történet valami féle irányvonala is, de félek nem bírom ki...:) nem egyszerű ez

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a stúdiófotókat meg az ilyeneket megnézem, akárcsak a trailereket, de például az első trailer után szerintem már semmilyen különösebb pletykát nem fogok elolvasni, mert azok akár már igazak is lehetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én teljesen spoileres leszek, még a trailerek képről-képre elemzéseit is 100x megnézem.:)

Azt viszont nem tudom, hogy melyik nagy felfedezést illik spoiler gomb mögé rejteni a topicokban. Vagy aki oda jár, az magára vessen?

Az ep2-nél nagyon hamar kikerült a shooting script (a forgatókönyv, ami alapján forgatták a filmet), most is beszélték, hogy kint van az Arndt féle változat, de azóta csend van...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A spoilereket én is tuti mind olvasni fogom. Talán a könyvet nem veszem meg, de ami infóhoz csak kattintani kell azt megnézem. Nálam a filmélmény része a felvezető várakozás és az ahogy lassan apránként egyre több minden derül ki és egyre több mindenen lehet agyalni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én teljesen spoileres leszek, még a trailerek képről-képre elemzéseit is 100x megnézem.:)

Azt viszont nem tudom, hogy melyik nagy felfedezést illik spoiler gomb mögé rejteni a topicokban. Vagy aki oda jár, az magára vessen?

Az ep2-nél nagyon hamar kikerült a shooting script (a forgatókönyv, ami alapján forgatták a filmet), most is beszélték, hogy kint van az Arndt féle változat, de azóta csend van...

Itt is érvényes, hogy aki konkrétumokat tud a sztorihoz az rakja spoiler gomb mögé!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem én is maradok az egy trailer és aztán semmi más verziónál. Általában nem zavarnak a spoilerek egy filmnél, de egy SW VII. rész esetében szeretnék rácsodálkozni a történetre, mert ez a módszer eddig még mindig bevált, így ütött igazán minden SW film, amit először láttam.

 

A könyvet pedig biztosan majd csak a film után fogom elolvasni, mert ez a módszer is jól működött korábban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajjaj, feladtátok a leckét, eddig egy részt vártam, akkor spoilereztem, de ez most tök más lesz... még ki kell találnom a stratégiát. :)

Mi is kitaláltunk most valamit, aztán ha ott lesznek előttünk az infók, könnyen meggondolhatjuk magunkat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.