Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Boldog Születésnapot Donát!

 

Ma Gork és Mork kitervelt szökéssel álltak elő. Mindketten felmásztak az akvárium szemben lévő falaira és próbáltak kimászni. Azt hitték ketten együtt majd lepattinthatják a fémrácsot, amit ráhelyeztem. A tervükben annyi hiba volt, hogy 2és fél órán át tartott a kivitelezése, így időközben lebuktak. Meglocsoltam őket meleg vízzel, ettől elkezdtek visszafelé mászni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Filmek topicból. Bárkinek elküldöm akit érdekel mit írtam tegnap priviben Flórinak. Se csúnya szó nem volt benne se sértés szerintem. Flóri te meg leszokóatnál már az óvodai szintről. A 30 fele való közeledés azt is jelenti ám hogy vállalod a felelősséget a tetteidért és nem anyu szoknyája mögé bújsz. Nem fogok már neked privit írni mert csak kiforgatod meg kihasználod ellenem mikor nem is volt csúnya. Tőlem azt nézel és hallgatsz amit akarsz de nekem jogom van rossznak tartani. Ami részemről marhaság az a koromra való hivatkozás mert azért mert idősebb vagyok nem vagyok okosabb bölcsebb nálad. Ezért elnézésd kérek ,mert ez nem érv. Ennyi mára, megyek buliba holnap jövök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miattam kiteheted, habár rengeteg trágár szó van benne. Meg kíváncsi lennék azoknak a véleményre is akik pl. nem hallgatnak vagy esetleg annyira bűnösek, hogy nem szeretik a rockot. Mert a hozzászólásod vége igenis sértő egy egész közösség számára és a tudatlanságod pedig szembeötlő. Ha le akarod magad járatni ,csak tessék!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most komolyan, a homokozótokat ide akarjátok hozni? Szerintem maradjon meg privátba minden és ott tessék egymás ízlésvilágát sárral dobálni. És azt se értem, hogy minek kell provokálni egy bizonyos életkor felett, illetve trágárkodni. Üljetek be egy kocsmába és ott beszéljétek meg.

 

Vagy esetleg csak nem....CSAK NEEEEMEEEE SZERETETRE VÁGYTOK? :P ( lásd. vicces topic, arcnélküli manusát)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod engem a stílusa zavar és az, ahogy írja, meg amiket állít. Aztán persze neki lehet hinni, nekem meg nem... Nem egy ismerősöm, barátom van akivel bulizni szoktunk járni és ők is ilyen zenére pörögnek. Több partyban voltam és sok jó fej embert megismertem. Sosem hallgattam rockot és nem is fogok, de egyszer, hangsúlyozom egyszer sem írtam, hogy sz*r lenne, vagy emberiség ellenes. Ellentétben vele. Spojlerbe beteszem amit írt, mindezt csak azért, hogy akit érdekel, az elolvashassa a tegnapi levél végét. Azt is meg kell értenetek, hogy én fontosnak tartom azt a közösséget akikkel partyzok és bulizni járok. Megbízom bennük, összetartunk, zenéket cserélgetünk. Így nem csak az saját, hanem az ő nevükben is ezt sértésnek veszem...számomra ezért fontos!

 

 

Tudod hogy ez a techno ezer vállfafa egy nagy rakás nulla a rockhoz képest mégis erőlteted. Se dallama se mondanivalója csak kokaint belőve lehet élvezni.

Mondd miért? Kurva kiváncsi vagyok rá mert ha intelligens embernek tartod magad akkor ilyen szarokat nem hallgathatsz és nem nézhetsz. Mer az emberek nem ezekről beszélnek. Hogy szedsz igy össze nőt magadnak? Azt sem tudja miről beszélsz.

 

Üdv:

 

Frenkie

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tisztára, mint egy óvoda! Ne szennyezzétek már a konfliktusotokkal a fórumot! Ha megsértődtél akkor old meg egyedül: írjál vissza neki vagy ignoráld, vagy akármi. Természetesen minden írást ami ezután ebben a témában érkezik automatikusan törlök. Ugyhogy az itt leirtakat is vagy csöndben megemészteni vagy lehet PM-et írni. Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd, engem ez a zenés dolog hidegen hagy, magáról az emberi stílusról megvan a véleményem, nem is viccből írtam lentebb azt amit. Én nem állok útjába annak aki magát akarja ezekkel lejáratni, csak azt privátban tessék művelni. Jóval több komolyabb dolog van a világon amiért ki lehetne kelnie az embernek a bőréből, de még azt is kulturáltan kéne megoldani. Nincs olyan hét már szinte amikor egészen más témában, közeli ismerőst kell lecsittitani miközben magam is egyetértek vele és nem zenei stílusról van szó hanem emberi életekről sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, a briteké meg az angol, mégsem értem néha a filmeket, olyan tájszólásban beszélnek, gondolom ez a mexikóira is igaz. Olvastam már, hogy kezd annyira egyedi lenni a nyelvük, hogy lehet "törzskönyvezik" külön is...

Jó kis kavarodás lehet ott akkor. Nemhogy örülnének hogy egyáltalán tudnak valamilyen nyelven beszélni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is láttam dok filmeket, durva ami ott megy. Termelik a kokaint, amit orron kell felszívni és nem belőni...meg heroint állítanak elő nagy mennyiségben, erre épült fel az országuk. Tequlát jót gyártanak, azt szeretem, de olyat tuti nem innék amiben féreg van. :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.