Hozzászólás ideje: 2021. Május 7.4 éve 52 perccel korábban, Sinistra írta: Köszönöm mindenkinek a szülinapi jókívánságokat! Boldog születésnapot, Sinistra!
Hozzászólás ideje: 2021. Május 7.4 éve Éppen most , Ody Mandrell írta: @Kenobi tábornok Te már a karácsonyra készülsz? Lehet maradok már ennél. Úgyis mindjárt itt a Karácsony Egyébként jövő kedden én is végre megkapom az első Szputnyikomat. Remélem nem leszek nagyon rosszul tőle.
Hozzászólás ideje: 2021. Május 7.4 éve Köszönöm @Kenobi tábornok Nálam még kb másfél hétig várni kell a dologra. Hétfőn kaptam az utolsó veszettség elleni oltást a sorozatból, és mindenhol mást mondtak, hogy mennyit kell várni utána vagy kell-e egyáltalán, és ez egy kicsit felcs*szett akkor. Párom mondta viszont, hogy a kérdőíven, amit adnak, rákérdeznek, hogy volt az utóbbi 2 hétben más oltás beadva. Biztos, ami biztos. Szerkesztve: 2021. Május 7.4 éve - Sinistra
Hozzászólás ideje: 2021. Május 7.4 éve A lányom szerdán kapott Astrát, aznap gyengeség, másnap mérsékelt láz, de mára már semmi baja. Ha valaki az Astrára jelentkezésen vacillálna.
Hozzászólás ideje: 2021. Május 7.4 éve 2021. 05. 06. - 19:36, Nute Gunray írta: Miss, te AZ-t kaptál, ugye? Igen. Esetleg érdekel valami ezzel kapcsolatban? Boldog születésnapot, Sinistra
Hozzászólás ideje: 2021. Május 7.4 éve 1 órával korábban, Kenobi tábornok írta: Ezen meghaltam Nyugodj békében.
Hozzászólás ideje: 2021. Május 8.4 éve Jelentem alásan megkaptam 13.30-kor a Szputnyikot Hazaértem, egyelőre égadta világon semmit nem érzek, de ahogy olvasom a tapasztalatokat bekickelni majd másnapra fog. Én az Országos Sportegészségügyi Intézetben voltam, 13 órára voltam hivatalos, olyan sokan nem voltak, de egy 20 percet azért kellett várni mire sorra kerültem. Egyik katona jófej volt, az éppen soronkövetkezőtől mindig megkérdezte minden rendben van e, nem e izgul, nincsenek e kérdései stb. Előttem levő csaj kapott is az alkalmon és megkérdezte, ami mindannyiunkat érdekel: Mikortól lehet inni? Katona csávó jót röhögött, azt mondta ma még ne, majd inkább holnap ünnepeljenek. Maga oltás volt kb. 1 perc, megkérdezték a penicilinallergiát de azt mondták nem számít és már nyomták is belém. Egy 15 percet kiültettek, odaadták a papírt és mehettem Isten hírével. A helyét éreztem egy fél óráig aztán ennyi. Mire végeztem addigra viszont már elég komoly sor kezdett alakulni, már az épületen kívül álltak. Többségében fiatalok. Az EESZT-be már be is került egyébként, hogy voltam oltáson, tök durva Hogy valami plusz jutalom legyen már, vettem magamnak jégkrémet Szerkesztve: 2021. Május 8.4 éve - NorbiLordi
Csatlakozz a beszélgetéshez!
Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.