Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Éppen most , Ody Mandrell írta:

@Kenobi tábornok Te már a karácsonyra készülsz? :D 

Lehet maradok már ennél. Úgyis mindjárt itt a Karácsony :P:D

 

Egyébként jövő kedden én is végre megkapom az első Szputnyikomat. Remélem nem leszek nagyon rosszul tőle. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm @Kenobi tábornok :) 

 

Nálam még kb másfél hétig várni kell a dologra. Hétfőn kaptam az utolsó veszettség elleni oltást a sorozatból, és mindenhol mást mondtak, hogy mennyit kell várni utána vagy kell-e egyáltalán, és ez egy kicsit felcs*szett akkor. Párom mondta viszont, hogy a kérdőíven, amit adnak, rákérdeznek, hogy volt az utóbbi 2 hétben más oltás beadva. Biztos, ami biztos. :) 

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentem alásan megkaptam 13.30-kor a Szputnyikot :D Hazaértem, egyelőre égadta világon semmit nem érzek, de ahogy olvasom a tapasztalatokat bekickelni majd másnapra fog.

 

122978942_383221629529216_517850918026920298_n.jpg

 

Én az Országos Sportegészségügyi Intézetben voltam, 13 órára voltam hivatalos, olyan sokan nem voltak, de egy 20 percet azért kellett várni mire sorra kerültem. Egyik katona jófej volt, az éppen soronkövetkezőtől mindig megkérdezte minden rendben van e, nem e izgul, nincsenek e kérdései stb. :D Előttem levő csaj kapott is az alkalmon és megkérdezte, ami mindannyiunkat érdekel: Mikortól lehet inni? Katona csávó jót röhögött, azt mondta ma még ne, majd inkább holnap ünnepeljenek. :D 

 

Maga oltás volt kb. 1 perc, megkérdezték a penicilinallergiát de azt mondták nem számít és már nyomták is belém. Egy 15 percet kiültettek, odaadták a papírt és mehettem Isten hírével. A helyét éreztem egy fél óráig aztán ennyi. Mire végeztem addigra viszont már elég komoly sor kezdett alakulni, már az épületen kívül álltak. Többségében fiatalok. Az EESZT-be már be is került egyébként, hogy voltam oltáson, tök durva :D 

 

Hogy valami plusz jutalom legyen már, vettem magamnak jégkrémet :D 

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.