Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Mi ma kezdtük a karácsonyi süti sütést a vaníliás kiflivel, így a házat belengi a finom illat, s mellette megnéztük a Klaus c. rajzfilmet, egy aranyos karácsonyi mesét. Eddig nekem sem volt karácsonyi hangulatom, de most azt kell mondanom, hogy határozottan alakul a dolog. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is alakul a karácsonyi hangulat, már csak 12.22., 23., 24., 25. és 26. fogok dolgozni és 12.27. szabad lesz :) Most csak azért volt pár szabad napom, mert elkaptam a COVID-ot harmadszor. Amúgy mi az, hogy karácsonyi hangulat? Nálam az ünnep általában szívást jelent a munkahelyen...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk már alakul a dolog. Ajándékok megvéve, filmek/sorozatok nézése is már-már elkezdődik lassan, csütörtöktől pedig vetjük is bele magunkat a sütemények készítésébe - ez férfi részről inkább a kóstolást jelenti majd :D - de amúgy a mai napon végre sok év után újra együtt tudtunk játszani a családdal Gazdálkodj okosant. Remek hangolódás az ünnepekre szerintem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A karácsonyi hangulat jön és megy. Tegnap megint mélypont melóban, forródróton a főnökömmel, szóval a karácsony kikapcsolva. Merészeltem mára szabadnapot kivenni, aztán holnap megint őrültek háza... remélhetőleg 23-tól néhány nap kikapcsolás jön :) Ajándékok, minden más beszerezve, csak éppen minden elég rendezetlen, vannak még megoldatlan tennivalók, pl. karácsonyi díszítés :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak 2 napot leszek szabin, a többi munkanap home office-ban, ami azért nagy könnyebbség, megspórolok vele napi 100 perc utazást, így ha korán kezdem az ipart, korán is szabadulok. :) Ajándékok megvannak, már csak meg kell őket találni a kritikus napon (ez nem mindig sikerül). :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Pildi írta:

Én csak 2 napot leszek szabin, a többi munkanap home office-ban, ami azért nagy könnyebbség, megspórolok vele napi 100 perc utazást, így ha korán kezdem az ipart, korán is szabadulok. :) Ajándékok megvannak, már csak meg kell őket találni a kritikus napon (ez nem mindig sikerül). :D

Nálunk ilyen karácsonyi a hangulat itthon. :D 

 

image.jpeg

  • Nagyon tetszik 4
  • Vicces 2
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam évek óta ez lesz az első karácsony, amelynek egyik napján sem kell dolgoznom. Ennek ellenére nincs nagyon karácsonyi hangulatom, bár igazából már évek óta nem éreztem ilyesmit. Viszonyt annyiból várom, hogy kíváncsi vagyok, hogyan viseli majd a fa a két "kis" cica első karácsonyát. :D Optimistán nagyjából öt percet adok neki, és szerintem ez lesz a fa utolsó karácsonya is egyben. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

53 perccel korábban, Donát írta:

Nálunk ilyen karácsonyi a hangulat itthon. :D 

 

image.jpeg

Jaj, nagyon cuki!!

 

Már nálatok áll a karácsonyfa? :)

Mi tradicionálisan 24-én délelőtt állítjuk fel, ill. régebben előfordult túlkapásként, hogy már 23-án is elkészült. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Pildi írta:

Mi tradicionálisan 24-én délelőtt állítjuk fel, ill. régebben előfordult túlkapásként, hogy már 23-án is elkészült. :)

Otthon mi is mindig, de párommal pár éve már december elején díszítünk. Egyrészt nagyon szép, másrészt nyugalmat kölcsönöz az egész szobának. Mivel műfenyő, ezért attól sem kell tartani, hogy idő előtt lepotyognak a levelei. :)  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 12. 20. - 22:11, Donát írta:

Ki mennyire van már karácsonyi hangulatban? :) :hb:

 

Mivel karácsonyimádó vagyok mióta az eszemet tudom és másokba is lelket öntök az évi karácsonyi leveleimmel, így természetesen december elsejétől ezerrel karácsonyi hangulat van nálam. Idén számolok vissza a Facebook-on ,mindennap egy karácsonyi dalt osztok meg. Voltam már a Bazilikánál a karácsonyi vásáron, karácsonyi filmeket nézek már, és folyamatosan csak karácsonyi zenék mennek nálam már.

Tulajdonképpen már január elejétől a 36. hetet várom minden évben, azaz szeptember elejét mert akkor kezdődik az utazás az év legszebb időszakához, a decemberhez. Imádom ilyenkor a céges karácsonyi vacsorákat, a srácokkal az adventi sörözést, a karácsonyi vásárok járását. Imádom az évi történetekete, a baráti öleléseket, mert én pontosan tudom azt hogy a legszebb ajándék te vagy.

 

  • Nagyon tetszik 1
  • Vicces 1
  • Tetszik 6
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.