Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Jobbulást @Ody Mandrellés @Iqvi!

 

Nálam az a nagy szám, ha épp nem vagyok megfázva/felfázva/stb., egyszer a fűtéshiány miatt melóhelyen, máskor mert valamelyik munka hőse kollégám hót gethesen bejön és lefertőz mindenkit, pusztán büszkeségből. :@ Covidot szerencsére (tudtommal legalábbis) még sose kaptam el.

 

A karácsony itt fel lesz osztva, első felében családnál Debrecenben, másik felében jelenlegi lakhelyemen párommal. Az ajándékozás részünkről már megvolt, egyikőnk se bírta ki holnapig. :D  A debreceni karácsonyi vásárba azért párommal is elnézünk, és ha lesz időnk, ellátogatunk a jégcsarnokba korizni, meg talán beülünk kicsit a Barcraft-ba is. A Star Wars-rajongásban sajnos nem osztozunk, de ennyi baj legyen. :P

Nem reménykedtem fehér karácsonyban, de hogy 10-12 fokok lesznek, az azért húha. :shocked: Nem vagyok idős, de így is nehezen viselem ezeket a szélsőséges hőmérséklet-ingadozásokat. 

 

Boldog karácsonyt neked is, @Whill :) 

 

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 hours ago, Ody Mandrell said:

Jobbulást neked is, reméljük nem COVID. :) 

Nem hiszem, az elmúlt hetekben sokat voltam hidegen, max egy átlagos megfázás. Ha pedig Covid, akkor sem félek már, mindenki kétszer be van oltva, én is, anya is és apa is. Szóval semmi bajunk nem lesz. Amúgy ma megcsináltuk apával a bejglit, holnap sütjük és főzzük majd a halászlevet is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobbulást @Ody Mandrell és @Iqvi! :)

 

Én a hétvégén fáztam meg. 1-2 napig még volt nagyon enyhe torokfájás és köhögés is, de szerencsére a hét közepére kijöttem belőle. Most már amúgy karácsonyi hangulat kezd áradni, a mai nap sikerült végre beszereznem az utolsó ajándékokat is a szüleimnek. Kaja holnap készül, én pedig a fát díszítem majd fel. Már alig várom. És persze a szaloncukor és a süteményevés. Eddig mondhatni próbáltam visszafogni magamat édességevésben, holnaptól azonban jöhet a mennyország. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.