Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Úgy tűnik május 4-től enyhíteni fognak a korlátozásokon, legalábbis a mai kormányinfón ez hangzott el. Szerdán fognak róla dönteni, de ha már így szóba került akkor szerintem félhivatalos a dolog. Remélem a maszkivelést azért kötelezővé fogják tenni országszerte, anélkül nem jó ötlet enyhíteni semmit. Nem véletlen rohantak ennyire az ágyfelszabadításokkal sem a kórházakban. Kíváncsi leszek az enyhítések milyen mértékűek lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt már egyértelműen a gazdaság újraindítására mennek rá, ezt el is mondta Gulyás Gergely. Ezért is írtam, hogy nem véletlenül siettek az ágyfelszabadítással, meg a lélegeztetőgép beszerzésekkel. Számolnak azzal már előre, hogy megfog növekedni az esetszám ha összébb eresztik a népet.

 

Ezért leszek kíváncsi milyen döntés születik a jövőhéten, mert valahogy úgy kell kibalanszírozni a dolgot, hogy a gazdaság is menjen már, de ne tömegével kerüljenek azért az emberek kórházakba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze lehetett, de kérdés ha ennek vége akkor vajon mennyi helyen szűnik meg a home office és kell majd újra bejárni. Valamint sok gyár is le volt állva az utóbbi hetekben, ők is most terveznek majd újraindulni. Sok ember is szabadságra volt küldve (jobb esetben) mert nem volt éppen forgalom így nem kellett bejárni dolgozni. Ha enyhítések jönnek és tényleg elkezdik beindítani a gazdaságot akkor már alapból a munkába járok miatt nagyobb lesz az esély a fertőzés terjedésre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg tényleg ez a helyzet, hogy lazítások lesznek. Valamint elvileg elkezdenek tömegesen tesztelni is:

 

https://index.hu/belfold/2020/04/24/orban_viktor_kossuth_radio_koronavirus/

 

https://index.hu/belfold/2020/04/24/koronavirus_teszteles_itm_palkovics/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megkezdődött amit mondtam, ugyan Sopronban lakom, de Veszprém megyéből származom, Ajka, Devecser környékéről. Nem tudom, ki mennyire ismeri Devecsert, de egy kisebbségi gócpont, a legtöbb lomizásból tartotta fenn magát ami most ugye nem játszik, az imént beszéltem édesanyámmal aki mesélte, hogy az utóbbi hetekben megszaporodtak a betörések, betörési kísérletek a környéken, egyik haveromhoz is bementek, az volt a szerencséje, hogy felébredt éjjel, mert ki kellett mennie a WC-re aztán, ahogy ment ki felkapcsolta a villanyokat és azt látta az ablakon keresztül, ahogy ugrálnak kifelé a kerítésen.

  • Dühítő 1
  • Szomorú 2
  • Meglepő 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.