Ugrás a kommentre

A szereplők


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Az egész elképesztően szedett-vedett (a Starkiller bázis csak a poszter tükrőzése, a rajzok botrányosan gyengék). Szerintem nyugodtan megkockáztatható hogy ez nem hivatalos. Ha Luke-ot meg akarják mutatni akkor azt valószínűleg nem Pistikével fogják megrajzoltatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész elképesztően szedett-vedett (a Starkiller bázis csak a poszter tükrőzése, a rajzok botrányosan gyengék). Szerintem nyugodtan megkockáztatható hogy ez nem hivatalos. Ha Luke-ot meg akarják mutatni akkor azt valószínűleg nem Pistikével fogják megrajzoltatni.

 

A decemberi számnak elvben teljesen más lesz a borítója, szerintem is kamu.

(Bár a borítókat az utolsó pillanatig szokták variálni.)

 

http://makingstarwars.net/2015/11/star-wars-the-force-awakens-on-the-cover-of-famous-monsters-of-filmland/

 

De a borítórajzok minőségben ilyenek szoktak lenni, az alapján még igazi is lehet.

 

AUG141963._UX612_UY783_QL80_TTD_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előszeör megörültem, de látom, hogy sok a kétely az ábrázolás hivatalosságával kapcsolatban.

Én örülnék, ha Luke normál fizimiskával térne vissza igazi renegát jediként. Inkább történetben legyen az ok, ami titokzatosságot kér a premierig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész elképesztően szedett-vedett (a Starkiller bázis csak a poszter tükrőzése, a rajzok botrányosan gyengék). Szerintem nyugodtan megkockáztatható hogy ez nem hivatalos. Ha Luke-ot meg akarják mutatni akkor azt valószínűleg nem Pistikével fogják megrajzoltatni.

 

Ez az egyik leghíresebb Star Wars IV-plakátot parafrazeálja. Azon a régi trilógia hármasa áll azokon a helyeken, ahol Poe, Finn és Rey, és Tarkin és Obi-Wan ott, ahol most Luke, Leia és Han feje látható. Poe-nak azért van "fénykardja", mert ezen az eredeti plakáton Han Solo áll ugyanígy. Szerintem így nézve kiváló plakát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.