Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Boldog karácsonyt mindenkinek!

Igaz, hogy egy hete megkaptuk a fő ajándékot, de ahhoz nem volt beigli, nem borult le a karácsonyfa, satöbbi. Nálam minden kész, tegnap este 4 körül apám a sorok közt elejtette, hogy helytakarékosságból kifobta a műfenyőt, miközben én személyre szabott karácsonyfadíszekkel kívánom őt meglepni. A végeredményről majd mutatok fotót :)

 

 

Norbi, boldog szülinapodat!

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Fázol? Tényleg? Akkor mit mondjak én?"

 

 

 

Egy kérdés. Tablet vásárlásnál mire kell figyelmi, milyen paraméter számít jónak?

Írni és olvasni szeretnék rajta főleg, meg netezni max anyit hogy kikeresek pár szót szótárból.... de hosszú távban gondolkodok, a laptopom pl hat éves.... a tablet is szeretném ha nem makkanna meg pár év után és nem tenné szét a kezét hogy őt nem ilyen terhelésre tervezték.

Szóval: mire figyeljek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már nem igazán vagyok képben tabletek terén, de ha írni szeretnél, akkor inkább ne tabletben gondolkodj, hanem valami billentyűs kütyüben. Egy tisztességes tablet árához már nem sokat kell hozzátenni, hogy egy alap laptopot megvegyél...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miss: köszi, ez is szempont :)

 

 

Más.

Megkaptam (némi súgásnak hála :) ) A Marsit. Most már értem milyen ciciket hiányoltatok a filmből :D A poén, hogy a filmmel mennyire kiegészítik egymást. A stílus ugyanaz, de a poénok közt alig van átfedés. Zseniális. A porvihart sajnálom hogy kihagyták, meg a Morse-köveket. Szegény NASA hogy pont Watney-t kellett kifogniuk egyennyire cenzúrázhatatlan küldetésre :D

30 óra alatt végeztem vele, és ebbe belefért egy reggelizés. Kutyasétáltatást áttestáltam anyámékra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.