Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Sinistra: Boldog születésnapot!

 

Bomarr: Gratulálok!

 

Donát: Jobbulást! Nagyon durva, de én is így voltam ma reggel, kivéve a hányást. Olyan szinten görcsölt a hasam, hogy nem bírtam aludni. Lehet valami vírus lesz a dolog mögött, de rég éreztem ilyen cefetül magamat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot Sinistra!

 

Gratulálok Bomarr!

 

 

Dzséjt, te mint Pc Guru újságírója, esélyes, hogy egyszer Los Angelesből tudósítasz az E3 rendezvényről? :cool: Ha kapnál ilyen ajánlatot, be mernéd vállalni? :)

Egyáltalán az újság szokott kiküldeni embereket, vagy a netről szedett infókat fordítják le? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapodat! :drink:

 

Bomarr: majd akkor nekünk is tudósíts :) Milyen rendezvény lesz?

 

Donát: nekem ilyenkor a legjobb a semmi. A gyomorsav gyönyörűen fertőtleníti a vékonybél elülső részét, meg persze magát a gyomrot. Aztán ha a sugárban műsor alábbhagy, akkor valamit ami jólesik, de keveset belőle.

 

 

Napi mázli: tegnap tereztem, hogy ma megyek egy nagyot sétálni. Reggel kinézek az ablakon, újratervezés, de aztán elkezdett kisütni a Nap, a kérdéses irányban (Mecseknádasdra) meg elég gyakran mennek buszok. Szinte bármi, ami észak vagy kelet felé megy Pécsről :) Szóval a tervezettnél fél órával későbbi busszal kimentem, Réka-vár, malacos vadkoca, Óbánya, Ferde-vízesés, gyönyörű út. Aztán a Zengő. Ha azt mondom tízméterenként megálltam pihenni, akkor fülledt meleg volt és meredek terep, ugye? :D Leértem Hosszúheténybe, nem volt nálam a busz menetrend pedig kiírtam, aszerint pont az orrom előtt ment el a busz. De nem! Én értem oda előbb, aztán szinte azonnal jött is. És a nádasdival ellentétben, ez ritkábban jár :) Szóval hazaértem, kiittam a csapot, mire a cipőt levettem elkezdett esni az eső. Pont nem áztam meg :)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sinistra, boldog szülinapot! :)

 

Egyébként pedig: a hónap végén megyek tudósítóként Párizsba! :yeah:

Ez nagyszerű! :rock: Gyönyörű város, finom kaják. Itt még egy sima szendvics sem átlagos. :) No és remélhetőleg semmi nem zavarja meg az utadat.

 

 

Más: gyerekek, most először ébredtem fel hajnalban olyan hányingerrel, amely után sugárban hánytam... Bármilyen diétás tipp, mit érdemes ilyenkor enni? Finoman szólva is cefetül vagyok...

Jobbulást! Én is azt tanácsolom, amit Krande: leginkább semmit nem enni és valamit azért inni. Unortodox javaslatom továbbá a Coca Cola, ami káprázatos módon képes megszüntetni minden hasonló, emésztőrendszerhez kapcsolódó esetben az akut alsó és felső tüneteket.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Napi mázli: tegnap tereztem, hogy ma megyek egy nagyot sétálni.

Valóban az :) Ma délután nekünk is mázlink volt, mert addig esett, amíg autóban és épületben voltunk, a köztes kinti járkálós időben pedig sütött a nap :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, gyógyítsd meg magad az Erővel! Egy kellően képzett Erőhasználó a halálból is képes visszahozni embereket, neked egy betegség legyőzése semmiség! ;)

Viccet félre téve, jobbulást! :)

 

Nekem 2-3 hete ment el hirtelen a hangom. Délután lefeküdtem aludni fél órára. Előtte semmi bajom nem volt, miután felkeltem eszméletlenül kapart a torkom. Vagy 6-7 csomag negrót zabáltam 3 napon keresztül amíg fájt a torkom, már majdnem frobbant a gyomrom a sok negrótól, aztán hirtelen elmúlt. Ez idő alatt hangom sem nagyon volt. Aztán rájöttem, hogy (lehet hülyeségnek hangzik :D) de mint ha egy fél oktávval mélyebbé vált volna a hangom. :D De még így is olyan mint egy kisegéré. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De még így is olyan mint egy kisegéré. :D

Nekem is volt hasonló bajom többször is. Hang napokra szinte megszűnik minden különösebb tünet nélkül, aztán lassacskán magára talál.

 

Boldog születésnapot, Sky :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.